Sale weselne

Przyjęcia w naszej restauracji organizowane są w 3 przestronnych salach: balowej, kominkowej oraz sali na piętrze, które posiadają wystarczającą ilość miejsca oraz dekorowane są zgodnie z Państwa życzeniem, odpowiednio do uroczystości.

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w galerii.

Sala balowa:

Restauracja Parkowa sale weselne

Sala klimatyzowana z parkietem do tańca, przeznaczona dla 100 gości.

Posiada samodzielne zaplecze socjalne oraz szatnię. Ponadto w ciepłe wieczory Państwa Goście mogą odpocząć siadając na werandzie.

Salę balową można połączyć razem z salą kominkową tworząc miejsce dla 150 gości.

Sala kominkowa:

Restauracja Parkowa sale weselne

Sala zapewnia miłą i domową atmosferę dzięki ciepłu płynącemu z kominka. Idealna do przyjęć kameralnych, z miejscem dla ok. 60 gości. Sala posiada własne zaplecze sanitarne oraz szatnię.

W ciepłe, letnie wieczory Państwa Goście mogą usiąść i odpocząć w altance.

Sala duża – na piętrze:

Restauracja Parkowa sale weselne

Przestronna sala przeznaczona dla 100 gości. Wyposażona w wydajną klimatyzacje oraz wentylację, posiada własne zaplecze gastronomiczne, węzeł sanitarny oraz szatnię.

Do sali na piętrze prowadzi osobne wejście. Ponadto sala połączona jest bezpośrednio z częścią hotelową.

 

Balkonik:

Restauracja Parkowa sale weselne

 

 

Balkonik to miejsce, gdzie można wyjść i odpocząć. Restauracja posiada również werandę, która całkowicie przylega do restauracji zapewniając bezpieczeństwo Państwa dzieciom. Posiadamy również parking, który jest bezpośrednio usytuowany przy obiekcie, a łatwy dojazd nie przysporzy kłopotów Państwa gościom.

 

 

 

Restauracja Parkowa sale weselne

 

Ponadto na Gości chcących odpocząć poza stołem weselnym czeka wygodny kącik z kanapą oraz balkonik – szczególnie polecany w wiosenne i letnie wieczory.